Нічого зайвого!

Залиш заявку на підключення до послуг Астра-Нет період з 15 квітнядо 1 вересня 2013 року включно  та отримай знижку 25% на тариф до кінця 2013 року!

 
Знижка діє лише на тарифи “Стандартний” та “Прогресивний”.
 
Акційні тарифи:
 
 
Крім того, акція “Нічого зайвого” кумулятивна з іншими акціями від Астра-Нет, а саме: “Друзі завжди разом” та “З нами цікавіше”. Можна обрати одразу дві акції “Нічого зайвого+“Друзі завжди разом”, або “Нічого зайвого”+“З нами цікавіше”.
 
При підключенні одразу двох акцій, умови інших акцій дещо видозмінені, а саме:
 

“Нічого зайвого”+ “Друзі завжди разом” - Порадьте нас другові та отримайте бонус!

Порадьте другові/знайомому/сусіду підключитися до Астра та отримайте Бонус! - бонусні кошти на рахунок, у розмірі тарифного плана із врахуванням знижки по акції “Нічого зайвого”, обраного Вашим другом. Решта умов — стандартні.
 

“Нічого зайвого”+ “З нами цікавіше” - Перепідключіться до нас від іншого кабельного інтернет-провайдера та отримайте в подарунок один місяць користування послугою доступу до Інтернету від нашої компанії!

Місяцем в подарунок вважаються бонусні кошти, нараховані на рахунок абонента із врахуванням знижки по акції Нічого зайвого”. Решта умов — стандартні.
 
Для того, щоб взяти участь у акції “Нічого зайвого” від Астра-Нет, необхідно на момент підключення показати техніку акційний флаєр та заповнити відповідне поле з акцією в наряді на підключення.
 
Заявки на участь в акції “Нічого зайвого” заднім числом не приймаються. Участь у акції можуть брати виключно нові абоненти. Акція діє лише у м. Львів. Акція не розповсюджується на абонентів, які підключаються в гуртожитках та юридичних осіб.
 
Увага! Учасник акції "Нічого зайвого" не має права змінювати обраний тарифний план до 1 січня 2014 року.

 

 
Новини
Контакти

 

Наші телефони:
(097) 418-3838,

(032) 232-8808‎,

(093) 170-2977.

 

info (at) astra.in.ua

 

Онлайн-підтримка в Skype:
astra-net.support

 

Ми у Facebook: