Гуртожиток-100

Просто добрий інтернет на кімнату

Швидкість
100 Мбіт/с
Телебачення
Ні
Ціна
5 грн/день
Додаткові послуги Поденна абонплата; Роутер на кімнату
Безлімітний Інтернет Студентський Дружній
Швидкість  до (мБіт/сек) 10 50
Ціна (грн/день) 250 417
Використання: + онлайн ігри, відеоконференції, потокове відео; + потокове відео в високій якості (Full HD), торенти. Використання роутера на кімнату.

Поденна абонплата списується пропорційно кількості днів у календарному місяці незалежно від факту користування послугою. Наприклад 100 грн /30 днів =3 грн 33 коп щодня; 100 грн /31 день = 3 грн 23 коп в день; 100 грн /28 днів =3 грн 57 коп в день. Розмір денної абонентної плати змінюється в залежності від кількості днів в календарному місяці але з розрахунку, що один місяць послуги вартує 100 грн. Тому якщо ти, наприклад, поповнив через термінал свій рахунок на 60 грн, то матимеш доступ до Інтернету лише 18 днів (якщо місяць має 30 днів).

Роутер на кімнату означає що ми не забороняємо тобі і твоїм колегам по кімнаті використовувати один роутер на всіх, як це роблять деякі інші провайдери і раніше було у нас. Головна умова це користуватися чесно. Роутер можеш мати свій, або купити у нас. Але май на увазі, що наші ціни на роутер такі ж як і в магазинах, але ти додатково отримаєш одразу налаштований роутер, тобі його принесуть до кімнати ще й рік гарантії дадуть.   

Поріг відключення послуги — 0 грн. При перевищенні порогу відключення, послуга відключається, і списання абонентської плати призупиняється. Надання послуги доступу до інтернету відновлюється після здійснення поповнення на суму, яка забезпечує додатній баланс на твому особовому рахунку.

Зазначена швидкість доступу в безлімітному тарифі відповідає швидкості доставки інформації до тебе (download). Заявлені значення швидкості доступу належать до технічних параметрів надання послуги кінцевим користувачам і є максимально можливими. Фактична швидкість доступу до інтернет-ресурсів може відрізнятися й залежить від можливих обмежень кінцевих ресурсів, маршрутизації даних і можливостей твого обладнання. Перевірити свою швидкість можеш тут.