Тарифи для гуртожитків

 

Безлімітний Інтернет

Соціальний

Студентський

Дружній

Швидкість  до (мБіт/сек)

5

10

50

Ціна (грн/день)

184

250

417

Використання:  - соціальні мережі, перегляд новин, пошта, музика онлайн; + онлайн ігри, відеоконференції, потокове відео; + потокове відео в високій якості (Full HD), торенти. Використання роутера на кімнату.

 

Тарифні пропозиції діють виключно для абонентів - фізичних осіб, підключених кабелем  в гуртожитках від навчальних закладів м. Львова.

 

У всіх тарифах даної групи використовуються сірі IP-адреси.

 

Списання абонентської плати здійснюється поденно.

Вартість переходу між тарифами становить: 15 грн (разовий платіж) при переході з дорожчого на дешевший; безкоштовно при переході з дешевшого на дорожчий.

Поріг відключення послуги — 0 грн. При перевищенні порогу відключення, послуга відключається, і списання абонентської плати призупиняється. Надання послуги доступу до інтернету відновлюється після здійснення поповнення на суму, яка забезпечує додатній баланс на особовому рахунку абонента.

 

Зазначені швидкості доступу в безлімітних тарифних планах відповідають швидкості доставки інформації до абонента (download). Заявлені значення швидкостей доступу належать до технічних параметрів надання послуги кінцевим користувачам і є максимально можливими. Швидкість передавання інформації у всіх тарифних планах до 50% від швидкості прийому. Фактична швидкість доступу до інтернет-ресурсів може відрізнятися й залежить від можливих обмежень кінцевих ресурсів, маршрутизації даних і можливостей обладнання абонента.

 
Новини
Контакти

 

Наші телефони:
(097) 418-3838,

(032) 232-8808‎,

(093) 170-2977.

 

info (at) astra.in.ua

 

Онлайн-підтримка в Skype:
astra-net.support

 

Ми у Facebook: