Просимо звернути увагу на те, що можлива некоректна робота системи з картками Maestro, так як це картки низького рівня і банки часто блокують розрахунок даними картками в Інтернеті.

Увага: при від'ємному балансі (при відсутності доступу до інтернету) оплата через даний сервіс неможлива. 

Для того, щоб кошти максимально швидко були зараховані на Вам рахунок, рекомендуємо здійснювати поповнення через особистий кабінет, а не через сайт iPay.ua.

 

Щоб здійснити оплату послуг безпосередньо з Вашої пластикової картки, необхідно переконатися чи вона підтримує електронні онлайн платежі. (Дізнатись про це Ви можете на гарячій лінії банку або у відділені, де Ви отримували Вашу платіжну картку). Якщо картка підтримує такий вид платежу, тоді можна здійснити оплату безпосередньо з особистого кабінету, як це зображено на малюнку нижче. Дана послуга знаходиться в меню: "Фінансові операції"->"Поповнення рахунку"

 

* _Вашлогін_ - це логін, виданий провайдером для під'єднання до Інтернету

 

Якщо Ви переконались, що всі необхідні поля заповнені вірно, натискаємо "Додати".Наступне вікно відобразить введену Вами інформацію для контрольної перевірки; щоб продовжити натискаємо "Додати". У вікні, що з'явилось вводимо такі дані: номер Вашої картки, строк дії, cvv2-код.

Якщо дані введені вірно, то після перевірки платіж надійде в обробку і в скорому часі Ваші кошти будуть на особистому рахунку.