Одним із найбільш легких та сучасних способів оплатити будь-які послуги є платіж через термінал. Платіжні термінали зараз є усюди: і в маленьких кіосках, і в підземних переходах, в кафе та на вокзалах. Така їх насиченість в місцях скупчення людей сприяє популярності цього виду платіжних систем.

Мережі терміналів, в яких можна оплатити послуги компанії Астра:

Для того, щоб поповнити рахунок Астра через термінал необхідно:

  • в системі терміналу обрати розділ "Оплата за Інтернет", в якому знайти плитку "AstraNet" та активувати її;
  • у вікні, що з'явилося ввести свій логін (вказаний в угоді або в пам'ятці користувача)
  • після перевірки терміналом введеного логіну покласти в приймач для купюр необхідну суму і підтвердити операцію. Поповнення рахунку відбудеться протягом декількох хвилин.
  • не забути забрати чек, що видає термінал. Цей чек може придатися у випадку, якщо виникли труднощі з проведенням оплати.

Увага: комісію за послуги терміналу сплачує абонент!   

 

 

Для того щоб поповнити Ваш рахунок за допомогою терміналів Приватбанку Вам необхідно пройти наступні кроки:

Оберіть пункт "Оплата послуг" -> Далі пункт "Телекомунікації" -> Пункт "Інтернет" -> Оберіть зі списку ЧП "Астра-нет" (або знайдіть нас по ЗКПО 36929664)-> Далі введіть ваші ПІП, Адресу, логін та суму платежу -> Натисніть на кнопки "Оплатити". Далі слідуйте інструкціям терміналу.

УВАГА! Платіж через термінал Приватбанку є аналогічним до банківського платежу по квитанції, тому він не є миттєвим і, відповідно, може виникати затримка у нарахуванні коштів на Ваш рахунок. Наполегливо рекомендуємо здійснювати платіж за день-два до закінчення коштів на рахунку, щоб уникнути простою в отриманні послуги. Комісію за послуги терміналу сплачує абонент!