З нами цікавіше

Перепідключіться до нас від іншого кабельного інтернет-провайдера та отримайте в подарунок один місяць користування послугою доступу до Інтернету від нашої компанії.

 

Умови акції:

Для того, щоб стати учасником акції, необхідно в день підключення в бланку наряду, який видає технік, вписати назву попереднього інтернет-провайдера, а також пред'явити документ, що підтверджує користування послугами останнього. Таким документом може бути угода, або квитанція на оплату послуг за останній місяць, від попереднього інтернет-провайдера. Останнім місяцем вважається календарний місяць, що передує місяцю перепідключення до Астри. Угода від попереднього інтернет-провайдера має бути діючою, або розірваною не давніше, ніж за один календарний місяць від дати перепідключення. Для активації акції необхідно, щоб адреса підключення до Астри співпадала з адресою відключення від іншого провайдера. Активація акції відбувається після внесення першого авансового платежу на особистий рахунок абонента. Учасник акції “З нами цікавіше” не має права змінювати обраний тарифний план протягом трьох місяців від дати активації акції.


Акція не розповсюджується на абонентів, які перепідключились від інтернет-провайдерів безпровідникового та комутованого доступу.

 

Акція не кумулятивна: обравши її абонент не може скористатися з інших акцій та програм лояльності. Заявки на участь в акції "З нами цікавіше" заднім числом не приймаються. Участь у акції можуть брати виключно нові абоненти.

 
Новини
Контакти

 

Наші телефони:
(097) 418-3838,

(032) 232-8808‎,

(093) 170-2977.

 

info (at) astra.in.ua

 

Онлайн-підтримка в Skype:
astra-net.support

 

Ми у Facebook: