Команда наших фахівців має багаторічну експертизу у побудові систем відеонагляду різного рівня складності. Від простих на одну-дві камери в кіоску, до багаторівневих і складних на територіях виробничих підприємств, заводів. Ми працюємо з системами відеонагляду (Dahua, Hikvision), системами контролю доступу (U-Prox, Dahua, Hikvision, ZKTeco), системами обмеження проїзду (ZKTeco, BFT, Gant, Nice, Came, FAAC).

Для забезпечення безпеки житлового фонду ми реалізували проєкти з відеонагляду по більш ніж 50 ОСББ у м. Львові та області. Серед інших наших клієнтів є - забудовник Креатор-Буд, ЖК "Леви Міста", ЖК "Люксембург", храми УГКЦ, магазини Victoria`s Secret, Yves Rocher, MilaNova, Levis, Lekvar, мережа кав'ярень She coffee, BlackHoney, поштово-логістичний оператор Meest Express, логістична компанія FM Logistic, інші мережі закладів краси, моди, освіти, приватні та державні медичні установи та школи України.

Залишити заявку на консультацію можна через наші канали в месенджерах, або цілодобових телефонах центру турботи. Після подання заявки відповідальний менеджер з напрямку зв'яжеться з вами у найкоротші терміни для надання відповідей на всі ваші питання.