Це ще одна наша послуга, яку ми активно розвиваємо.

Розумний відеодомофон у кишені, а не аналогова трубка в коридорі на стіні.

Сучасні домофонні рішення від нашої компанії дають ряд унікальних переваг:

  • домофон у смартфоні
  • можливість бачити і чути гостя
  • можливість переглянути запис чи фото, хто приходив, поки вас не було
  • унікальні цифрові ключі, які не підробляються і неможливо зробити дублікат “у пана Василя десь в підвалі”.
  • єдиний рахунок – оплата за Інтернет+Телебачення+Домофон – три послуги з одних рук.

Наш зручний додаток для домофонії переносить домофон з квартири до вас у кишеню. Де б ви не були – ви завжди зможете побачити чи поспілкуватися з гостем, а також віддалено відкрити йому двері, якщо є така необхідність. Якщо хтось з ваших співмешканців впустив гостя, а вам цікаво, хто це приходив – в архіві можна побачити фото чи відеозапис.

Але це ще не все, адже ми пропонуємо і стаціонарні рішення для ширшого кола користувачів. Цифрова відеопанель монтується в квартирі на стіні і дозволяє керувати домофоном всім вашим співжителям, включаючи дітей і…. собак :)

А якщо в квартирі живуть люди похилого віку – для них теж рішення є – традиційна трубка, яка може працювати в комплексі з сучасним домофоном.

Унікальність ключів забезпечується сучасною цифровою технологією яку не склонувати будь-де.

Наша технічна підтримка працює цілодобово (на відміну від традиційних аналогових домофонних компаній), то ж вам завжди допоможуть, що б не сталося

Місячна вартість користування нашим розумним домофоном складає Х грн/міс для мешканців, які не користуються іншими послугами від нас. Для тих, хто має пакет послуг “Все включено” вартість складає 0 грн/міс.

Список адрес можна переглянути тут.