Новини

Уже завтра стартує наша нова акційна пропозиція - тариф "Патрон" для нових абонентів* в багатоквартирних будинках Львова та Винник. Всього за 119 грн/міс пропонуємо Інтернет на швидкості 100 мБіт/сек + телебачення АСТРА TV База (безкоштовні телеканали та національний телемарафон). 30% від вартості тарифу ми щомісячно будемо перераховувати на потреби ЗСУ. Скористатися акційною пропозицією можна до 31 серпня 2022 року включно, а сам тариф діє до 31 грудня 2022 року. Акційний тариф "Патрон" не поєднується зі спецпропозиціями "З нами вигідніше" та "20% знижка на послугу доступу до Інтернету від Астри для людей з обмеженими можливостями". Підключайте "Патрон" вже зараз!

 

* новим абонентом вважається абонент, який підключається в квартирі, де послуги нашої компанії ніколи не надавалися, або останній факт користування послугами (активність в мережі та зняття коштів) за бажаною адресою підключення відбувася більш ніж за 90 днів до дня подання нової заявки.

Разом – вигідніше! Так-так, адже якщо ви хочете скористатися сервісом MEGOGO, то разом з нами це вийде дешевше. Але це ще не все: - дві послуги – єдиний рахунок. Тобто ви платите за пакет АСТРА+MEGOGO зі знижкою нам і не треба окремо платити MEGOGO. Ми разом пропонуємо круті підписки на будь який смак. Нижче можна ознайомитися з тарифними пропозиціями АСТРА+MEGOGO:

Ціни

Добре, а як це активувати? Все просто, ось інструкція


Що класного в предоплаті:


· 340 каналів в ефірі та записі до 14 днів;

· 15 800 фільмів, серіалів і мультиків, у тому числі українською мовою та в 4К;

· Популярні програми discovery+;

· Колекція зарубіжних серіалів від НВО;

· Аудіокниги та подкасти в мобільному додатку;

 

 

 

Топові спортивні події:
· Ліга чемпіонів УЄФА та Ліга Європи УЄФА;

· Матчі футбольних чемпіонатів Англії, Німеччини, Франції та Іспанії;

· Ексклюзивні трансляції боксерських поєдинків;


 

Що класного в предоплаті:


· 320 каналів в ефірі та записі до 14 днів;

· 2 500 фільмів, серіалів і мультиків, у тому числі українською мовою та в 4К;

· Популярні програми discovery+;

· Колекція зарубіжних серіалів від НВО;

· Аудіокниги та подкасти в мобільному додатку;

 

 

 

Що класного в предоплаті:
· 260 каналів в ефірі та записі до 14 днів;

· 12 000 фільмів, серіалів і мультиків, у тому числі українською мовою та в якості 4К;

· Аудіокниги та подкасти в мобільному додатку;

 

 

 

Що класного в предоплаті:


· 38 інтерактивних каналів із фільмами;

· 12 000 фільмів, серіалів і мультиків, у тому числі українською мовою та в якості 4К ;

· Аудіокниги та подкасти в мобільному додатку;

 

 

 

Що класного в предоплаті:
·32 спортивні телеканали;

·Ліга Європи та топові чемпіонати Англії, Німеччини, Франції та Іспанії;

·Ексклюзивні трансляції футболу та боксу ;

 

 

 

Грозові розряди можуть бути небезпечними для обладнання!

Маємо приємну новину для наших клієнтів, які задоволені нашими послугами і рекомендують нас своїм друзям та знайомим. Відтепер за гарну рекомендацію ми в знак вдячності нараховуємо бонуси по 200 грн на рахунок Вам і тому, хто до нас приєднається по Вашій рекомендації. Миттєво і без бюрократії. 

Щоб акція запрацювала потрібно щоб ми були повідомлені про це. Зробити повідомлення дуже просто: Ви подаєте заявку на підключення друга і кажете, що берете участь у акції "Друзі завжди разом". Або, якщо друг подає заявку на підключення, то інформує нас про те, що йому порадили підключитися до нас Ви. Вашим Ідентифікатором може бути або Ваш логін; або Ваші прізвище, ім'я по батькові повністю; або ваша адреса, де Ви вже є нашим абонентом. Все. Підключайте друзів - збирайте бонуси!

Заявки на участь в акції "Друзі завжди разом" заднім числом не приймаються.

Акція не розповсюджується на абонентів, що підключаються в гуртожитках.

У цей непростий час для багатьох є актуальною послуга Колокації. Колокація - це розміщення клієнтських серверів чи обладнання на захищеному майданчику провайдера чи Дата Центру, де є гарантоване електроживлення, обмежений доступ, стабільні кліматичні умови та високошвидкісний доступ до мережі Інтернет. Ми пропонуємо розмістити у себе від одного клієнтського пристрою до цілої стійки (шафи). Працюємо не тільки з нашими інтернет-клієнтами, але й із замовниками з цілої України. Більш детально про послугу та актуальні розцінки на неї можна дізнатися тут.

Ми, АСТРА, як сервісна компанія постійно удосконалюємось та прагнемо надавати послуги нашим клієнтам найвищої якості. Нерідко нам доводиться стикатися з тим, що клієнти жаліються на проблеми з Інтернетом і часто причиною буває некоректна робота клієнтських пристроїв: ноутбуків, планшетів, ПК. Некоректна робота буває спричинена банальними комп’ютерними вірусами, засміченістю операційної системи, або просто через недостатню продуктивність пристрою в цілому, наприклад через малу кількість оперативної пам’яті. Дбаючи про своїх клієнтів ми запустили нову послугу “Комп’ютерна допомога”.

На разі скористатись послугою можуть наші клієнти в районах Нового Львова, колишнього автобусного заводу, району Привокзальної, та районі ЖК Семицвіт – Велика Британія. Надалі послуга буде доступна по всьому місту і не тільки. Деталі та вартість послуг є тут. Звертаємо увагу, що на тарифі “Все включено” послуга надається безплатно (1 раз на місяць).

Маємо приємну новину для наших клієнтів, які користуються послугами в Шевченківському, Галицькому та Залізничному районах. Раніше, щоб вирішити питання користування послугами чи придбати новий пристрій, Вам доводилось їхати до нас на Новий Львів. І це забирало багато часу. Відтепер ми ще ближчі до Вас! Наші помічники чекають Вас в новому центрі обслуговування абонентів в робочі дні з 9.00 до 18.00 і готові відповісти на всі Ваші питання. Запрошуємо!

У зв’язку із суттєвою зміною економічної ситуації в країні та появою нових можливостей з 1.02.2022 року ми проведемо оптимізацію деяких застарілих тарифних планів для фізичних осіб. Зміни не торкнуться тарифних планів для бізнесу та для гуртожитків.

Абоненти міста Львова надалі матимуть такі умови: 

Тариф Поточна ціна, грн/міс Ціна з 1.02.2022 р., грн/міс
(Архів) Прогресивний - 100 Мбіт (поденне зняття ап) 159 189
Просто ТБ* 119 149
Домашній-100 149 179
Домашній-100+ТБ 199 239
Домашній-250 159 189
Домашній-250+ТБ 219 249
Домашній-750** 199 199
Домашній-100+ТБ (прив. сектор) 249 279
Домашній-250+ТБ (прив. сектор) 269 299
Все включено (Винники, багатоквартирні) 349 299

* - у цьому тарифі буде збільшено швидкість до 20 мбіт/с;

** - цей тариф буде змінено на “ДОМАШНІЙ ГІГ” зі швидкістю до 1000 мбіт/с;

 

У тарифних планах “Все включено” по всіх регіонах та типах будинків швидкість буде збільшено до 1000 мбіт/с.

Перехід між застарілими тарифами не є можливим. Водночас заохочуємо скористатись з наших нових та кращих тарифних пропозицій. Адже тепер можна серфити просторами інтернету на справді космічній швидкості – до 1000 мбіт у тарифі “ДОМАШНІЙ ГІГ”. А наше супервигідне комбо “ДОМАШНІЙ ГІГ+ТБ” є кращим на ринку, бо Ви отримуєте з одних рук дві послуги – Інтернет та Телебачення, маючи єдиний рахунок.

Найшвидші новини та інформація в: АСТРА-Інформер в Telegram та АСТРА-Інформер в Viber

Запрошуємо долучатися до нашої спільноти: АСТРА у Facebook

І це ще не все...

Для тих, хто дочитав аж до цього місця ми запускаємо короткоривалу програму лояльності, яка дає змогу зафіксувати стару ціну! Встигніть до 31.01.2022 року проплатити інтернет на 12 місяців та зафіксувати свою ціну*** на рік ;)

*** - Актуальну вартість тарифу 2021 року, без урахування існуючих знижок.

Шановні абоненти.

Компанія АСТРА стала офіційним партнером компаній вільного програмного забезпечення в Західній Україні. Відтепер різні дистрибутиви OC на базі Linux (Ubuntu, Mint, Fedora, openSUSE, Arch та інші) і програмне забезпечення (LibreOffice, GIMP, VLC та інше) можна завантажувати прямо від нас на космічних швидкостях. Також у нас завжди є самі останні оновлення для вищеперелічених програмних продуктів та не тільки для них. Заохочуємо Вас користуватись вільним програмним забезпеченням, яке завжди актуальне і на крок попереду від пропрієтарного. Качайте його з серверів Астри!

Шановні абоненти!

Для Вашої зручності ми додали новий та швидкий спосіб оплати послуг - телеграм бот paySIS.

Все дуже просто -  в Telegram переходьте за посиланням @paySISbot
Тисніть кнопку СТАРТ та сплачуйте за наші послуги всього за пару кліків. Бот пам’ятає історію платежів! Наступного разу просто обираєте шаблон платежу та сплачуєте його у два кліки.

Звільніть телефон від зайвих платіжних додатків! Понад 1500 сервісів можна сплатити просто в чаті Telegram: інтернет, комунальні, кредит, штрафи, поповнити мобільний та рахунок онлайн-ігор.