Новини

Радісна новина для наших абонентів і не тільки. Попри те, що зараз діється навкруги, ми ні на мить не зупиняємось, а рухаємось вперед. Цього разу з приємністю інформуємо вас, що ми запустили новий багатоканальний безплатний цілодобовий номер технічної підтримки: 0-800-20-38-38. Також, звертаємо вашу увагу на те, що попередні номери технічної підтримки й надалі працюють, проте номер 097-418-38-38 змінив приналежність з Київстар на Lifecell. Телефонуйте, будемо раді вас чути!

Нещодавно енергетики з Львівобленерго анонсували новий тип відключень електроенергії – погодинні. Місто поділене на умовні групи районів, які можуть бути без світла до п’яти годин. Згідно їх графіків пропонуються відключення з 7-ї до 12-ї та з 17-ї до 22-ї год. Чи варто хвилюватися, що буде зірвано онлайн-навчання дітей, що будуть перерви в роботі, а ввечері не вдасться подивитися кіно?

Наша відповідь – ні! Бо ще до повномасштабної війни наша компанія зробила важливі напрацювання, щоб Інтернет був безперебійним. Всі наші ключові вузли забезпечені промисловими блоками безперебійного живлення, які здатні надавати резервну електроенергію до восьми годин. Система моніторингу своєчасно сповіщає про відсутність живлення на вузлах, ми точно знаємо час резерву і, якщо є ймовірність того, що електрика буде відсутня довше ніж звичайно, то в оперативному порядку підвозиться і включається бензиновий генератор. Таким чином, коли сигнал по оптиці подається від бази, ви можете бути певні, що він безперебійний. Абонентам, які підключені по технології PON радимо зі свого боку зарезервувати оптичний термінал ONU та роутери мініупсами, які здатні автономно забезпечити клієнтське обладнання. Таким чином можна бути онлайн, навіть при відсутності загального електропостачання.

А що робити тим, хто не підключений оптикою, а звичайною міддю до квартири? Тут теж не варто хвилюватися, адже більшість будинкових вузлів ми ще до повномасштабної війни забезпечили безперебійним живленням до кількох годин. Крім того, в багатьох таких будинках, особливо в старому фонді, паралельно з підключенням по міді вже є доступне оптичне по технології PON.

Станом на сьогодні ми сфокусувалися на модернізації тих ділянок мережі, де ще досі переважає мідна технологія. Оперативно продовжуємо резервувати будинкові комутатори, паралельно прискореними темпами будуємо оптоволоконну PON мережу.

Отже, щоб бути онлайн потрібно: зарезервувати своє клієнтське обладнання, мати заряджені ноутбуки та смартфони, перевестися на оптичне підключення і розповісти про Астру сусідові.

 

До уваги абонентів, які користуються нашими послугами в гуртожитках.

З 1 жовтня 2022 року, тариф, який діяв до 31 серпня 2022 р (Гуртожиток-100) буде замінений на актуальний Гуртожиток-100 (2022) з абонентною платою 7 грн/день.

Разом – вигідніше! Так-так, адже якщо ви хочете скористатися сервісом Sweet.tv, то разом з нами це вийде дешевше. Але це ще не все: - дві послуги – єдиний рахунок. Тобто ви платите за пакет АСТРА+Sweet.tv зі знижкою нам і не треба окремо платити Sweet.tv. Ми разом пропонуємо круті підписки на будь який смак. Нижче можна ознайомитися з тарифними пропозиціями АСТРА+Sweet.tv:

Ціни

Як підключити? Ось відео

 

screen

Найкращі телеканали та великий вибір фільмів у HD та 4К.

Дивись на 5 пристроях в одній підписці.

 

Що входить до тарифу SWEET.TV?

Дивись у найкращій якості
HD та 4К

Є в Smart TV і не тільки!

SWEET.TV доступний на всіх найпопулярніших світових платформах.
Всього 1 клік - і насолоджуєшся переглядом!

Чому інтернет телебачення SWEET.TV?

 

 

Можна підключити

на 5 пристроях

 Завантажити для Android

Завантажити для iOS

Разом – вигідніше! Так-так, адже якщо ви хочете скористатися сервісом MEGOGO, то разом з нами це вийде дешевше. Але це ще не все: - дві послуги – єдиний рахунок. Тобто ви платите за пакет АСТРА+MEGOGO зі знижкою нам і не треба окремо платити MEGOGO. Ми разом пропонуємо круті підписки на будь який смак. Нижче можна ознайомитися з тарифними пропозиціями АСТРА+MEGOGO:

Ціни

Добре, а як це активувати? Все просто, ось інструкція


Що класного в передплаті:


· 340 каналів в ефірі та записі до 14 днів;

· 15 800 фільмів, серіалів і мультиків, у тому числі українською мовою та в 4К;

· Популярні програми discovery+;

· Колекція зарубіжних серіалів від НВО;

· Аудіокниги та подкасти в мобільному додатку;

 

 

 

Топові спортивні події:
· Ліга чемпіонів УЄФА та Ліга Європи УЄФА;

· Матчі футбольних чемпіонатів Англії, Німеччини, Франції та Іспанії;

· Ексклюзивні трансляції боксерських поєдинків;


 

Що класного в передплаті:


· 320 каналів в ефірі та записі до 14 днів;

· 2 500 фільмів, серіалів і мультиків, у тому числі українською мовою та в 4К;

· Популярні програми discovery+;

· Колекція зарубіжних серіалів від НВО;

· Аудіокниги та подкасти в мобільному додатку;

 

 

 

Що класного в передплаті:
· 260 каналів в ефірі та записі до 14 днів;

· 12 000 фільмів, серіалів і мультиків, у тому числі українською мовою та в якості 4К;

· Аудіокниги та подкасти в мобільному додатку;

 

 

 

Що класного в передплаті:


· 38 інтерактивних каналів із фільмами;

· 12 000 фільмів, серіалів і мультиків, у тому числі українською мовою та в якості 4К ;

· Аудіокниги та подкасти в мобільному додатку;

 

 

 

Що класного в передплаті:
·32 спортивні телеканали;

·Ліга Європи та топові чемпіонати Англії, Німеччини, Франції та Іспанії;

·Ексклюзивні трансляції футболу та боксу ;

 

 

 

Грозові розряди можуть бути небезпечними для обладнання!

Маємо приємну новину для наших клієнтів, які задоволені нашими послугами і рекомендують нас своїм друзям та знайомим. Відтепер за гарну рекомендацію ми в знак вдячності нараховуємо бонуси по 200 грн на рахунок Вам і тому, хто до нас приєднається по Вашій рекомендації. Миттєво і без бюрократії. 

Щоб акція запрацювала потрібно щоб ми були повідомлені про це. Зробити повідомлення дуже просто: Ви подаєте заявку на підключення друга і кажете, що берете участь у акції "Друзі завжди разом". Або, якщо друг подає заявку на підключення, то інформує нас про те, що йому порадили підключитися до нас Ви. Вашим Ідентифікатором може бути або Ваш логін; або Ваші прізвище, ім'я по батькові повністю; або ваша адреса, де Ви вже є нашим абонентом. Все. Підключайте друзів - збирайте бонуси!

Заявки на участь в акції "Друзі завжди разом" заднім числом не приймаються.

Акція не розповсюджується на абонентів, що підключаються в гуртожитках.

У цей непростий час для багатьох є актуальною послуга Колокації. Колокація - це розміщення клієнтських серверів чи обладнання на захищеному майданчику провайдера чи Дата Центру, де є гарантоване електроживлення, обмежений доступ, стабільні кліматичні умови та високошвидкісний доступ до мережі Інтернет. Ми пропонуємо розмістити у себе від одного клієнтського пристрою до цілої стійки (шафи). Працюємо не тільки з нашими інтернет-клієнтами, але й із замовниками з цілої України. Більш детально про послугу та актуальні розцінки на неї можна дізнатися тут.

Маємо приємну новину для наших клієнтів, які користуються послугами в Шевченківському, Галицькому та Залізничному районах. Раніше, щоб вирішити питання користування послугами чи придбати новий пристрій, Вам доводилось їхати до нас на Новий Львів. І це забирало багато часу. Відтепер ми ще ближчі до Вас! Наші помічники чекають Вас в новому центрі обслуговування абонентів в робочі дні з 9.00 до 18.00 і готові відповісти на всі Ваші питання. Запрошуємо!

У зв’язку із суттєвою зміною економічної ситуації в країні та появою нових можливостей з 1.02.2022 року ми проведемо оптимізацію деяких застарілих тарифних планів для фізичних осіб. Зміни не торкнуться тарифних планів для бізнесу та для гуртожитків.

Абоненти міста Львова надалі матимуть такі умови: 

Тариф Поточна ціна, грн/міс Ціна з 1.02.2022 р., грн/міс
(Архів) Прогресивний - 100 Мбіт (поденне зняття ап) 159 189
Просто ТБ* 119 149
Домашній-100 149 179
Домашній-100+ТБ 199 239
Домашній-250 159 189
Домашній-250+ТБ 219 249
Домашній-750** 199 199
Домашній-100+ТБ (прив. сектор) 249 279
Домашній-250+ТБ (прив. сектор) 269 299
Все включено (Винники, багатоквартирні) 349 299

* - у цьому тарифі буде збільшено швидкість до 20 мбіт/с;

** - цей тариф буде змінено на “ДОМАШНІЙ ГІГ” зі швидкістю до 1000 мбіт/с;

 

У тарифних планах “Все включено” по всіх регіонах та типах будинків швидкість буде збільшено до 1000 мбіт/с.

Перехід між застарілими тарифами не є можливим. Водночас заохочуємо скористатись з наших нових та кращих тарифних пропозицій. Адже тепер можна серфити просторами інтернету на справді космічній швидкості – до 1000 мбіт у тарифі “ДОМАШНІЙ ГІГ”. А наше супервигідне комбо “ДОМАШНІЙ ГІГ+ТБ” є кращим на ринку, бо Ви отримуєте з одних рук дві послуги – Інтернет та Телебачення, маючи єдиний рахунок.

Найшвидші новини та інформація в: АСТРА-Інформер в Telegram та АСТРА-Інформер в Viber

Запрошуємо долучатися до нашої спільноти: АСТРА у Facebook

І це ще не все...

Для тих, хто дочитав аж до цього місця ми запускаємо короткоривалу програму лояльності, яка дає змогу зафіксувати стару ціну! Встигніть до 31.01.2022 року проплатити інтернет на 12 місяців та зафіксувати свою ціну*** на рік ;)

*** - Актуальну вартість тарифу 2021 року, без урахування існуючих знижок.