Новини

У зв’язку із суттєвою зміною економічної ситуації в країні та появою нових можливостей з 1.02.2022 року ми проведемо оптимізацію деяких застарілих тарифних планів для фізичних осіб. Зміни не торкнуться тарифних планів для бізнесу та для гуртожитків.

Абоненти міста Львова надалі матимуть такі умови: 

Тариф Поточна ціна, грн/міс Ціна з 1.02.2022 р., грн/міс
(Архів) Прогресивний - 100 Мбіт (поденне зняття ап) 159 189
Просто ТБ* 119 149
Домашній-100 149 179
Домашній-100+ТБ 199 239
Домашній-250 159 189
Домашній-250+ТБ 219 249
Домашній-750** 199 199
Домашній-100+ТБ (прив. сектор) 249 279
Домашній-250+ТБ (прив. сектор) 269 299
Все включено (Винники, багатоквартирні) 349 299

* - у цьому тарифі буде збільшено швидкість до 20 мбіт/с;

** - цей тариф буде змінено на “ДОМАШНІЙ ГІГ” зі швидкістю до 1000 мбіт/с;

 

У тарифних планах “Все включено” по всіх регіонах та типах будинків швидкість буде збільшено до 1000 мбіт/с.

Перехід між застарілими тарифами не є можливим. Водночас заохочуємо скористатись з наших нових та кращих тарифних пропозицій. Адже тепер можна серфити просторами інтернету на справді космічній швидкості – до 1000 мбіт у тарифі “ДОМАШНІЙ ГІГ”. А наше супервигідне комбо “ДОМАШНІЙ ГІГ+ТБ” є кращим на ринку, бо Ви отримуєте з одних рук дві послуги – Інтернет та Телебачення, маючи єдиний рахунок.

Найшвидші новини та інформація в: АСТРА-Інформер в Telegram та АСТРА-Інформер в Viber

Запрошуємо долучатися до нашої спільноти: АСТРА у Facebook

І це ще не все...

Для тих, хто дочитав аж до цього місця ми запускаємо короткоривалу програму лояльності, яка дає змогу зафіксувати стару ціну! Встигніть до 31.01.2022 року проплатити інтернет на 12 місяців та зафіксувати свою ціну*** на рік ;)

*** - Актуальну вартість тарифу 2021 року, без урахування існуючих знижок.

Шановні абоненти.

Компанія АСТРА стала офіційним партнером компаній вільного програмного забезпечення в Західній Україні. Відтепер різні дистрибутиви OC на базі Linux (Ubuntu, Mint, Fedora, openSUSE, Arch та інші) і програмне забезпечення (LibreOffice, GIMP, VLC та інше) можна завантажувати прямо від нас на космічних швидкостях. Також у нас завжди є самі останні оновлення для вищеперелічених програмних продуктів та не тільки для них. Заохочуємо Вас користуватись вільним програмним забезпеченням, яке завжди актуальне і на крок попереду від пропрієтарного. Качайте його з серверів Астри!

Шановні абоненти!

Для Вашої зручності ми додали новий та швидкий спосіб оплати послуг - телеграм бот paySIS.

Все дуже просто -  в Telegram переходьте за посиланням @paySISbot
Тисніть кнопку СТАРТ та сплачуйте за наші послуги всього за пару кліків. Бот пам’ятає історію платежів! Наступного разу просто обираєте шаблон платежу та сплачуєте його у два кліки.

Звільніть телефон від зайвих платіжних додатків! Понад 1500 сервісів можна сплатити просто в чаті Telegram: інтернет, комунальні, кредит, штрафи, поповнити мобільний та рахунок онлайн-ігор.

У послузі АСТРА TV відбулось покращення. Ми додали нові рейтингові канали для вашого задоволення:

🔹 AMC — американський телеканал, який спеціалізується на показі класичних кінофільмів, а також оригінальних шоу. Серед найвідоміших його проєктів варто відзначити серіали «Божевільні», «Пуститися берега» та «І мертві підуть».

🔸 Epic Drama — це цілодобовий показ високобюджетних і найуспішніших драматичних серіалів, випущених у США, Великобританії, Іспанії, Франції, Італії, Австралії та Канаді протягом останніх років.

🔹 France 24 — цілодобовий міжнародний інформаційний канал, який транслює свої програми французькою, англійською та арабською мовами.

🔸 Hollywood HD — телеканал у форматі високої чіткості, в ефірі якого тисячі фільмів голлівудських студій у різноманітних жанрах. У сітці мовлення каналу особлива увага надається преміальному контенту.

Ми неупинно розвиваємо нашу платформу АСТРА TV і попереду ще багато цікавого. Слідкуйте за новинами.

Шановні абоненти! Звертаємо вашу увагу, що Указами Президента України 375/2021, 376/2021, 378/2021, 379/2021, як і попередніми Указами, на провайдерів інтернет послуг наклали зобов'язання по блокуванню окремих веб-ресурсів. У зв'язку з цим деякі веб-сайти мережі Інтернет можуть бути недоступні.

Більш детальна інформація розміщена за посиланням:
https://www.president.gov.ua/documents/3752021-39741
https://www.president.gov.ua/documents/3762021-39745
https://www.president.gov.ua/documents/3782021-39753
https://www.president.gov.ua/documents/3792021-39757

Шановні абоненти! Звертаємо вашу увагу, що Указом Президента України 304/2021, як і попередніми Указами, на провайдерів інтернет послуг наклали зобов'язання по блокуванню окремих веб-ресурсів. У зв'язку з цим деякі веб-сайти мережі Інтернет можуть бути недоступні.

Більш детальна інформація розміщена за посиланням: https://www.president.gov.ua/documents/3042021-39449

Шановні абоненти. З 23.06.2021 року із сервісу інтерактивного цифрового телебачення АСТРА-TV зникнуть телеканали Sony Channel, Sony Turbo та Sony Sci-Fi. Це пов'язано з тим, що телекомпанія Sony Pictures Television, яка є правовласником каналів, ухвалила рішення про припинення трансляції свого контенту на всій території України. Натомість ми постійно працюємо над тим, щоб надавати цікавий та класний контент нашим абонентам. А тому шукаємо гарну альтернативу каналам, що вибули із трансляції. Слідкуте за новинами, попереду багато цікавого.

Шановні абоненти! Звертаємо вашу увагу, що Указом Президента України 203/2021, як і попередніми Указами, на провайдерів інтернет послуг наклали зобов'язання по блокуванню окремих веб-ресурсів. У зв'язку з цим деякі веб-сайти мережі Інтернет можуть бути недоступні.
Більш детальна інформація розміщена за посиланням:

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/203/2021#Text
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/n0035525-21#n2

Що це дає простому користувачеві?


1. Статичні "білі" IP-адреси для всіх ваших комп'ютерів (навіть за провайдерським NAT)


Якщо у вашій локальній мережі декілька пристроїв і необхідно забезпечити доступ до сервісів деяких з них зовні, то більше не потрібно викручуватись з прокиданням портів у розділі NAT вашого роутера. Відпадає потреба пам’ятати конфігурацію («так, порт 12345 - це SSH на комп'ютер в спальні, а 14321 – це порт на відеокамеру, яка у спільному коридорі »). Достатньо просто під'єднатися до потрібного пристрою по адресі ipv6, а не як раніше, із вказанням адреси роутера та порту.

2. Ще більша швидкість звантаження торентів

Протокол BitTorrent побудований таким чином, що користувачі, які знаходяться за провайдерським NAT не мають можливості приймати вхідні з'єднання. Тобто вони можуть качати торент файли тільки з тих, хто за таким NAT НЕ знаходиться (тобто має можливість прийняти вхідні з’єднання). Це дуже суттєве обмеження сьогодні, але ситуація погіршуватиметься в найближчі роки тому, що у міру вичерпання IPv4-адрес, все більше провайдерів будуть забирати у користувачів реальні IPv4 і «садити» їх за NAT. В результаті кількість тих, хто роздає і тих, хто качає, що мають зв'язність між собою, буде падати, аж до повної неможливості викачати деякі малопопулярні торенти.
Для тих, хто налаштував IPv6, ця проблема стає цілком неактуальною. У світі IPv6, всі комп'ютери можуть отримати справжні, «білі» IP-адреси.

 

(на картинці із США роздається торент через ipv6)


Щоб використати новий протокол при звантаженні / роздачі торентів, необхідна його підтримка з боку трекера. IPv6 на сьогодні підтримують вже багато трекерів. Просто треба знати, де їх шукати :)
Варто відзначити, що після підключення IPv6, торенти можуть працювати швидше не тільки у тих, хто перебуває за провайдерськими NAT, а у всіх. Вся річ у тому, що маючи налаштований доступ в IPv6-інтернет, ви отримуєте можливість качати з комп'ютерів тих користувачів Мережі, у яких з різних причин немає можливості роздавати файли по IPv4. І нарешті, маючи більше сідів та пірів — отримуєте вищу швидкість.

3. Ще вища швидкість доступу до Інтернет-ресурсів

Якщо ваш провайдер впровадив IPv4 NAT і паралельно з ним нативний IPv6, ви цілком можете виявити, що доступ до інтернет-ресурсів по IPv6 у вас працює набагато швидше, надійніше і безпроблемніше, ніж по IPv4 через NAT.
Пояснення цьому просте: Carrier-grade NAT, тобто трансляція адрес для десятків тисяч абонентів (і зберігання в пам'яті інформації про сотні тисяч встановлених ними з'єднань) - завдання вкрай ресурсомістке навіть для дуже дорогих спеціалізованих провайдерських роутерів. Не дивно, що в години пікового навантаження обладнання, яке відповідає у вашого провайдера за NAT, може виявитися перевантаженим.
У разі ж доступу до будь-якого ресурсу по IPv6, ніякої трансляції адрес не потрібно, провайдером виконується проста маршрутизація без будь-якої обробки пакетів або відстеження відкритих з'єднань, а для цього достатньо набагато менших обчислювальних ресурсів і дешевшого (а значить цілком ймовірно встановленого з достатнім запасом) обладнання.

Нам 17 років

28 квітня 2004 року ми визначили як офіційну дату дня народження провайдера АСТРА. За час, що минув ми виросли з трьох маленьких локальних мереж у районах вул. Лазаренка, Нового Львова та ЛАЗу у компанію з майже 20000 абонентів, яка працює не лише у Львові, а також Винниках, Бібрці та Львівській області. Інтернет за цей час пришвидшився з пакетів 128, 256, 515 кбіт/сек до 250 та 500 мБіт/сек. Радіоантени давно замінені на оптоволоконні магістралі, які розтягнулися на багато десятків кілометрів. Локальна ретрансляція радіо зі звукової FM-карти із сервера на стриху змінилася послугою інтерактивного цифрового телебачення АСТРА-TV з понад 150 телеканалів, частина з яких є рейтинговими. З’явилися нові сервіси такі, як відеонагляд та домофонія. Служба підтримки виросла з одного CDMA телефона, який по черзі передавався кожному з початкових працівників до повноцінного call-центру, який першим серед локальних львівських провайдерів почав працювати в режимі 24/7. Колектив виріс з 7-ми людей до понад 50. І ми не плануємо зупинятися на досягнутому, а будемо й надалі рости, покращувати свої послуги, впроваджувати нові з однією метою – щоб цифрове життя наших клієнтів було максимально комфортним.

Дякуємо нашим клієнтам за довіру.

АСТРА – Інтернет на космічній швидкості.