Активація IPv6 у Вашому особистому кабінеті та у роутері призводить до таких переваг у використанні доступу до мережі Інтернет:

  • Статичні "білі" IP-адреси для всіх ваших комп'ютерів (навіть за провайдерським NAT). Це означає, що можна організувати прямий доступ "ззовні" до кінцевого пристрою у Вашій локальній мережі, не використовуючи налаштування трансляції портів на роутері та не підключаючи платну IPv4 адресу. Корисно, наприклад, мати доступ до домашньої відеокамери з будь-якої точки, де б Ви не були.
  • Більша швидкість звантаження торентів. Ви можете викачувати не тільки від тих, хто роздає по IPv4, але додатково і від тих, хто роздає по IPv6. Більша роздача = більша швидкість завантаження. І навпаки, Ви вносите свою лепту до загальної роздачі, навіть, якщо Ваш провайдер "посадив" Вас за NAT і у Вас сіра IPv4.
  • Краща швидкість доступу до Інтернет-ресурсів. Якщо у Вас є присвоєна адреса IPv6 і у ресурсу, до якого треба отримати доступ — теж, то швидкість доступу буде відчутно швидшою, оскільки відбувається проста маршрутизація, яка не залежить від провайдерського роутера доступу. Який в час пік може бути суттєво навантажений обробкою запитів від десятків тисяч клієнтів, які "сидять" за NAT і процесор цього роутера посилено працює над тим, щоб обробляти ретрансляцію всіх цих запитів.

Щоб активувати IPv6 достатньо в особистому кабінеті поставити галочку навпроти відповідного пункту, а в домашньому роутері у розділі WAN-IPv6 зробити налаштування через PPPoE, Перелік популярних роутерів які точно підтримують Ipv6: TP-Link Archer С5, TP-Link Archer С6, Asus RT-AC58U, Linksys WRT32X, Mercusys AC12g, Mikrotik (всі моделі), Netis N4, Tenda AC8, Totlink 3002RU.


Часті запитання:

П. Скільки буде коштувати підключити послугу IPv6?
В. Послуга надається бескоштовно.

П. Не знайшов функцію IPv6 на своєму роутері, що робити в такому випадку?
В. Спочатку зверніться до нашої служби технічної підтримки, можливо це налаштування знаходиться у іншому меню, також може бути що ваш роутер не підтримує цей протокол, в такому випадку треба бути оновити роутер, рекомендуємо подивитись у нашому магазині.

П. Скільки моїх пристроїв можуть отримати адресу IPv6?
В. Як провайдер ми надаємо вам одну IPv6 адресу на WAN порт і цілий пул з маскою /64 для ваших пристроїв, а це мільйони вільних IP адрес для кожного абонента, на всі ваші девайси вистачить з запасом.

П. Налаштував роутер, але IPv6 не проацює, що робити?
В. Після налаштування необхідно перезавантажити роутер, якщо після перезавантаження не працює, зверніться до служби технічної підтримки.

П. У мене підключена послуга постійна IP адреса, чи не скинуться налаштування моєї поточної IP адреси при активації IPv6?
В. Ні, не скинуться, 2 протоколи будуть працювати одночасно і не будуть заважати одне одному.

П. Чи працює IPv6 без IPv4?
В. На даному етапі ще не працює, тому при підключені ми надаємо дві адреси по гібридній схемі (Dual-Stack), тому що ще не всі сервіси перейшли на IPv6, якщо сайт не підтримує IPv6, то зʼєднання буде проходити через IPv4.