Втомився від неякісного Wi-Fi та й провайдер вже набрид?

Маєш добрий телевізор, але він без SMART?

Часто пропадає світло, а з ним Інтернет?

Рішення є!


Тільки у квітні-травні є унікальна нагода вирішити такі питання, ще й отримати якісний Інтернет та телебачення від нас. Адже при підключенні всім новим абонентам дається на вибір один з трьох пристроїв всього за 1 гривню:

- гігабітний дводіапазонний роутер

- телевізійна медіаприставка

- безперебійник до оптичного термінала та роутера!

Все що потрібно – при замовленні підключення вказати, що берете участь в спецпропозиції “” та обрати один з трьох пристроїв та наш майстер при підключенні його надасть.

Часті питання:

П. Чи можу я з цією акцією, скористатися ще іншими, які є у вас на сайті?
В. Ні, дана спецпропозиція є унікальною і вона не поєднується з іншими на момент підключення, крім з “Друзі завжди разом”.

П. Чи є гарантія на акційний товар?
В. Так, є – 12 місяців (але на блок живлення не розповсюджується. Це пов’язано з тим, що напруга в наших електромережах не відповідає нормам, тому радимо використовувати стабілізатори).

П. Які умови, щоб отримати пристрій?
В. При підключенні – внесення авансового платежу (крім плати за підключення, якщо така передбачена) у розмірі 2000 грн та підключення до наших послуг.

П. Я передумав, або мені не сподобався пристрій і хочу вернути кошти, що для цього потрібно?
В. Оскільки це спецпропозиція і передбачений авансовий платіж, то акційна вартість пристрою 1 грн. Якщо ви повертаєте пристрій, то отримуєте назад 1 грн. Згідно з договором оферти – первинний авансовий платіж поверненню не підлягає.

П. Я чинний абонент і хочу взяти участь в цій спецпропозиції, що для цього потрібно?
В. Чинні абоненти не можуть взяти участь в даній спецпропозиції, проте можуть скористатися зі спецпропозицій: “Гігабітний роутер за гривню”, “Зроби собі SMART” або “Енергетик”.

П. Чи має ця спецпропозиція обмеження по регіонах або тарифних планах?
В. Спецпропозиція діє для всіх потенційних абонентів – фізичних осіб, але не діє для тарифів з групи “Бізнес”, а також для тарифів з групи “Гуртожитки”.