Безперебійник для інтернету за 1 гривню

Наш Енергетик рятує від депресії та головного болю коли.... пропадає світло

Як ніколи актуальна акція для наших абонентів - при підключенні до нашого оптичного інтернету у вас є унікальна нагода отримати мініупс всього за одну гривню. Якщо ви новий абонент, тоді при поданні заявки на підключення інтернету за умовою внесення авансового платежу в розмірі 2000 грн, варто зазначити що ви бажаєте отримати мініупс за гривню і наш спеціаліст при підключенні його вам надасть. Якщо ви діючий абонент, для участі в акції необхідно змінити тарифний план на "Все включено" та оплатити 2000 грн авансу, тоді можна замовити мініупс за гривню протягом першого авансового періоду і забрати з одного з наших офісів.


Для кого перш за все буде цікавою пропозиція – для всіх нових абонентів які бажають мати безперебійний інтернет, навіть при відсутності електроенергії, а також колишніх (термін не користування та останньої оплати має становити понад 90 днів від останньої авторизації в мережі, без використання призупинення), які вирішили повернутися.

В ролику показано одну з моделей інтернет-безперебійника, фактичний дизайн може відрізнятися (в залежності від наявної моделі), але ключові характеристики безперебійника незмінні.
Звертаємо увагу, що авансовий платіж розміром 2000 грн, це не ціна мініупса, а кошти які будуть зніматися з рахунку протягом користування послугами компанії Астра.

Часті запитання:
П. Якщо я чинний абонент хочу мати інтернет навіть без світла, чи можу я скористатися пропозицією?

В. Так, внісши авансовий платіж на свій особовий рахунок у розмірі 2000 грн та підключенні тарифного плану "Все включено" (при цьому пропозиція “Ви – нам, ми – вам” не діє”) П. Чи можна з доплатою взяти інший мініупс, або інший товар з асортименту АСТРА-Shop?
В. Ні, не можна.

П. Чи можу я повернути ваш акційний мініупс, я передумав і хочу повернення коштів?

В. Так, можна повернути мініупс. Але оскільки він надається за гривню, то вам, відповідно буде повернено одну гривню.П. Чи можна поєднувати цю акцію з іншими акціями від Астри?

В. Так, з усіма, крім пропозиції: “Ви – нам, ми – вам”, “Зроби собі смарт” та “Роутер за гривню”.

П. Чи діє акція для юридичних осіб?
В. Ні, не діє.

П. Чи діє акція в гуртожитках?
В. Ні.