Телебачення АСТРА TV це:

  • Понад 180 каналів доступні одразу та без поділу на пакети. Підключайтесь та переглядайте безліч цікавих ліцензійних телеканалів, включаючи науково-пізнавальні, спортивні, інформаційні, авторські та звісно розважальні.
  • Доступна функція відкладеного перегляду, яка дає можливість переглянути пропущені передачі, коли вас не було перед екраном. Або можна переглянути щось цікаве у повторі.
  • Телегід - інтерактивна та наглядна програма передач каналів.

Послуга телебачення почала надаватись у 2016 році. Популярність росте із року в рік, кількість користувачів невпинно зростає, що дає нам мотивацію постійно вдосконалювати телебачення, додаючи нові функції та канали. Більшість наших актуальних тарифних планів вже включають можливість перегляду телебачення по замовчуванню і все, що залишється так це ввімкнути улюблений телеканал в додатку АСТРА TV.

Перевагами нашої послуги над традиційними способами перегляду (супутник, антена тощо) телебачення є:

 

Якість

АСТРА TV не залежить від погодних умов таких, як дощ, чи сніг, сигнал не перебивається, що дає змогу переглядати телебачення без появи артефактів на екрані чи періодичного пропадання звуку. Вам не потрібно витрачати зайві кошти на встановлення та налаштовування антени. Також, ми надаємо багато каналів з HD якістю.


Параметри мовлення

Якщо ви давно хотіли підтягнути рівень англійської мови, то у вас є чудова можливість зробити це разом із нашим телебаченням. До прикладу, FOX та National Geographic дозволяють змінювати звукову доріжку. Це може бути англійська, українська чи російська мови. Також доступні телеканали лише із англійською аудіодоріжкою (English club) та польською (TVP Polonia, TVP Info).


Архів та запис телепередач

Часом буває так, що не встигаєте переглянути улюблений фільм чи шоу? Не варто засмучуватись, адже ви можете переглядати програми тижневої давності, та навіть поставити на паузу чи відмотати назад.

Дана функція доступна на каналах із значком круглої помаранчевої стрілочки


Можливість підключити свій пристрій до нашого телебачення

Ви можете підключити не лише свій телевізор, а й смартфон, планшет чи комп’ютер. Для цього потрібно лише встановити додаток і повний перелік каналів буде вже перед вами.

Винятком можуть бути телевізори: із малопоширеними власницькими операційними системами (Philips, Panasonic, Sony, Toshiba або ж телевізори, які були куплені за кордоном, в них можуть бути заблоковані деякі функції смарт); з встановленою Android версії 5.0 та старіші; застарілі версії смарт від LG чи Samsung (орієнтовно до 2017 року і які фірми-виробники надалі відмовились розвивати та підтримувати).

Телебачення давно увійшло у наше життя, технології розвиваються, і це нове покоління телевізійного показу, для якого потрібен лише інтернет, що значно виграє на фоні супутникового та кабельного телебачення. Отож не гайте часу, включайтесь прямо зараз та будьте разом із нами! Якщо ж ваш телевізор без функції Smart, — ви зможете придбати чи орендувати додаткову приставку. Деталі у наших консультантів.


Типові налаштуваня для популярних пристроїв:

Комп’ютер

LG WebOS

Mag250/Aura

Android

iOS